Модель: T-XL2C-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY o przekładni 200/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądów pierwotnych o wartości 200A na prądy wtórne 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 50x31x70mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm. Przekładnik może być montowany poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20 do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.