Модель: T-XL2C-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-200/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x31x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C oraz spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 i EN 61869-1.