Модель: T-XL2C-160/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.227 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-160/5A
Опис
Przekładnik prądowy 160/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-160/5A o przekładni 160/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 160A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiarami zewnętrznymi 50x31x70mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C. Element spełnia wymogi norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.