Модель: T-XL2C-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-150/1A o prądzie wejściowym 150A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do pracy w układach o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie oferuje zmienną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 dla 2,5VA, 1 dla 3,75VA oraz 3 dla 3,75VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5x15,5mm lub 30,5x10,5mm.