Модель: T-XL2C-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2C-120/1A jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia: wynosi 0,5 przy maksymalnie 1VA, 1 przy 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna wynosi 26mm, przy wymiarach zewnętrznych 50x31x70mm. Urządzenie jest dostosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mmx15,5mm oraz 30,5mmx10,5mm w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.