Модель: T-XL2C-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.225 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 100A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Zależnie od obciążenia znamionowego, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 1VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 obciążenie znamionowe wynosi maksymalnie 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm i jest przystosowana do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 50x31x70mm, a otwór umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm.