Модель: T-XL2B-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2B-80/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi odpowiednio: 0,5 przy maksymalnie 1VA, 1 przy maksymalnie 2,5VA oraz 3 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast maksymalny obsługiwany rozmiar szyny prądowej to 10,5mm x 20,5mm. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 50x31x70mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.