Модель: T-XL2B-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 60A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz otwór na szynę prądową o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 50x31x70mm. Urządzenie spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.