Модель: T-XL2B-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2B-50/5A jest urządzeniem zaprojektowanym do transformacji prądów o wysokim natężeniu wejściowym 50A na sygnał wyjściowy 5A. Element charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA i przystosowany jest do pracy w instalacjach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 21mm, co pozwala na montaż przewodów o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x31x70mm.