Модель: T-XL2B-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 (1VA) / 3 (2VA)
Przekładnik prądowy XL2B-50/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 2VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary obudowy wynoszą 50x31x70mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 21mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.