Модель: T-XL2B-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2B-400/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 400A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i posiada wewnętrzną średnicę otworu wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm.