Модель: T-XL2B-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary gabarytowe to 50x31x70mm. Zakres temperatury pracy wynosi od -20 do 45°C.