Модель: T-XL2B-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2B-300/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 5VA oraz klasy 1 i 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, przystosowany do szyny prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 50x31x70mm. Obudowa została zaprojektowana do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.