Модель: T-XL2B-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2B-200/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu 1A na wyjściu. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 dla wartości do 3,75VA oraz klasy 1 i 3 dla obciążeń do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia przepuszczenie przewodu przez otwór o średnicy wewnętrznej 21mm lub montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Obudowa o wymiarach 50mm x 31mm x 70mm przystosowana jest do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje parametry pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.