Модель: T-XL2B-160/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-160/5A
Опис
Przekładnik prądowy 160/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2B-160/5A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 160A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 50x31x70mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 21mm. Przekładnik spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.