Модель: T-XL2B-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2B-150/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 150A na wartość wtórną 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, klasa 1 przy obciążeniu do 5VA oraz klasa 3 dla obciążenia do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż szyny prądowej o wymiarach 10,5mm na 20,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 50x31x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.