Модель: T-XL2B-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2B-125/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 21mm. Pozwala na prowadzenie szyny prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm.