Модель: T-XL2B-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2B-100/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz wymiary obudowy 50x31x70mm. Urządzenie dostosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość montażu na szynie DIN. Temperatura pracy przekładnika mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.