Модель: T-XL2A-75/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-75/5A
Опис
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A-75/5A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 75A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm.
Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x31x70mm. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w układach pomiarowych energii elektrycznej.