Модель: T-XL2A-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 75A do wartości wtórnej 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, a całkowite wymiary zewnętrzne to 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.