Модель: T-XL2A-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A-50/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Parametry pracy w zakresie częstotliwości wynoszą od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Urządzenie dostosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x31x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.