Модель: T-XL2A-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-50/1A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności dla tego modelu wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.