Модель: T-XL2A-40/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-40/1A
Опис
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 (1VA) / 3 (1,5VA)
Przekładnik prądowy XL2A-40/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz 3 przy obciążeniu 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.