Модель: T-XL2A-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A-250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 250A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych elementów. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.