Модель: T-XL2A-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2A-250/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 250A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 7,5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz obudowę o wymiarach 50x31x70mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.