Модель: T-XL2A-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A-200/5A przetwarza prąd wejściowy o natężeniu 200A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.