Модель: T-XL2A-160/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-160/5A
Опис
Przekładnik prądowy 160/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A-160/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 160A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Komponent jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.