Модель: T-XL2A-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy typu XL2A-150/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA. Zakres częstotliwości pracy elementu wynosi od 50 do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, a wymiary zewnętrzne to 50x31x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.