Модель: T-XL2A-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-125/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 3,75VA oraz 3 przy 5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 14mm, a całkowite wymiary urządzenia wynoszą 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.