Модель: T-XL2A-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-120/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika została zaprojektowana z uwzględnieniem średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 14mm.
Obudowa urządzenia ma wymiary 50x31x70mm. Montaż możliwy jest w sposób przykręcany lub za pomocą opcjonalnego adaptera na szynę DIN.