Модель: T-XL2A-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A charakteryzuje się prądem wejściowym 100A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA lub 1 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 14mm, a jego wymiary zewnętrzne to 50x31x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.