Модель: T-XL2A-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-100/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 100A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA, 1 przy obciążeniu 3,75VA oraz 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 14mm oraz wymiarami zewnętrznymi 50x31x70mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.