Модель: T-XL1B-75/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-75/5A
Опис
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1B-75/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 21mm, co pozwala na wprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, instalację na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 45x40x65mm.