Модель: T-XL1B-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1B-50/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary zewnętrzne to 45x40x65mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.