Модель: T-XL1B-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-50/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach do 10mm na 21mm. Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 45x40x65mm.