Модель: T-XL1B-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL1B-400/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz, przy dopuszczalnej temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o określonym przekroju. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 45x40x65mm. Przekładnik może być montowany poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN, co zwiększa elastyczność w procesie instalacji w szafach sterowniczych.