Модель: T-XL1B-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-400/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach do 10mm na 21mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.