Модель: T-XL1B-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy typu XL1B przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz oraz w zakresie temperatur otoczenia od -20 do 45°C.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 21mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 45x40x65mm. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.