Модель: T-XL1B-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-300/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 300A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnie 5VA, 1 przy obciążeniu maksymalnie 5VA oraz 3 przy obciążeniu maksymalnie 7,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 21mm i jest przystosowany do montażu na szynie prądowej o wymiarach 10mm x 21mm. Obudowa o wymiarach 45x40x65mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Konstrukcja zapewnia pracę w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.