Модель: T-XL1B-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-250/1A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10mm na 21mm. Urządzenie może być mocowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie za pomocą zestawu na szynę DIN. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 45x40x65mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.