Модель: T-XL1B-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL1B przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu o średnicy wewnętrznej 21mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 45x40x65mm, a dopuszczalna temperatura pracy urządzenia mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.