Модель: T-XL1B-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-125/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, przystosowany do montażu na szynie prądowej o wymiarach 10x21mm.