Модель: T-XL1B-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Zależnie od obciążenia, przekładnik osiąga różne klasy dokładności: 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 21mm, co pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 10mm x 21mm. Przekładnik charakteryzuje się wymiarami 45x40x65mm i jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.