Модель: T-XL1A-80/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-80/5A
Опис
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o przekładni wejściowej 80A oraz wyjściowej 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie lub, opcjonalnie, na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 45x40x65mm. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.