Модель: T-XL1A-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL1A-75/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz oraz posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14 mm.
Element przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 45 x 40 x 65 mm.