Модель: T-XL1A-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1A-50/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz pracuje w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 45x40x65mm.