Модель: T-XL1A-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 250/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 7,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, a całkowite wymiary obudowy to 45x40x65mm. Komponent może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.