Модель: T-XL1A-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.