Модель: T-XL1A-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 przy 3,75VA
Przekładnik prądowy XL1A-200/1A został zaprojektowany do pomiaru prądu w obwodach o częstotliwości pracy od 50 do 60Hz. Urządzenie przetwarza prąd wejściowy o natężeniu 200A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, co umożliwia współpracę z odpowiednimi przewodami instalacyjnymi.