Модель: T-XL1A-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL1A-150/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 45x40x65mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.